Co mě čeká v sezóně 2020?

Letos pojedu již neuvěřitelnou 19. sezónu. Pořád si říkám, jak ten čas letí a přitom se mi zdá, že to vše začalo nedávno. 😊

Letošní sezóna nebude natolik odlišná, od té minulé. Trochu mě tedy mrzí závody v Těrlicku, které jsou prozatím zrušené, ale snad se najde ještě nějaké řešení. Těrlicko bylo jedním z mých plánovaných a oblíbených závodů.

Původně jsem přemýšlela o předsezónním testování někde v teple, ale z mnoha různých důvodů, hlavně časových, to nevyšlo, tudíž mě jako první bude čekat Jarní cena Brna a já doufám, že ne zase ta zimní. Po dlouhé době se opět svezu.

Přípravy probíhají, dělají se drobné úpravy a já už se nemůžu dočkat nového designu motorky, na který se opravdu těším.

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 69380897_10211524405266043_362340023959289856_o-1024x683.jpg.

Původně po Jarní ceně Brna měl být jako další závod v Těrlicku, ale prozatím nevím co bude, tak jako následující mám letos opět potvrzený závod v Imatře ve Finsku. Pro mě osobně je to nejlepší závod sezóny. Organizace celého závodů je neuvěřitelná. Imatranajo bude znovu mým letošním partnerem a jejich logo bude k vidění na mé motorce.

Nezmínila jsem závod 300 zatáček Gustava Havla v Hořicích. Ráda bych se tam svezla, ale s šestistovkou je to pro mě hodně náročné. Pokud bych sehnala jinou motorku- třeba Twina, tak bych si závod ráda zajela .

Během letních měsíců bych se ráda účastnila nějakého agenturního ježdění, nebo jiného závodu. Po změně termínu v kalendáři mě napadá závod ve Starém Městě. Tuto trať již dobře znám, sice ne s šestistovkou, ale s Twinem- Kawasaki er-6n a Aprílií 125. Uvidím, jak vše vyjde, ale lákalo by mě se tam svézt po dlouhé době.

Dymokury pro mě budou již po několikáté jedním z posledních závodů sezóny. V loňském roce se tam natolik vydařilo počasí, že to bylo k neuvěření. Doufám v takové počasí i v letošním roce :-). Dymokury patří k jednodušším tratím českého Road Racingu, ale také k oblíbeným.

Jako poslední závod by mě lákal Slovakiaring v rámci Slovenského mistrovství. Termín závodů je ale začátkem října, takže to opravdu nechám na předpovědi počasí.

Ráda bych také představila mé sponzory na letošní sezónu.

MIRICOM– spolupráce, která začala v loňském roce pokračuje i v letošním a já už se moc těším. Miricom nabízí služby v oblastni slaboproudu a informačních technologií.

Elstavba– je mým novým partnerem pro letošní rok. Elstavba je nová a úspěšná firma v oboru elektroinstalací.

PSI– s firmou PSI spolupracujeme už od začátku mého závodění, tudíž spolu jedem už 19 let. Díky PSI mám jistotu, že při závodech mám na sobě oblečené jen to ,,nej nej´´. PSI je český výrobce motooblečení.

KOVO Dufek– je pro letošní rok také jedním z nových partnerů. KOVO Dufek působí v oblasti kovoobrábění zaměřeným na cnc strojní obrábění.

Motozem– již dříve jsme spolupracovali na malém projektu, ale pro letošní rok se rozhodli, že mě více podpoří a já doufám, že brzy představíme i další formu spolupráce. Motozem je obchod s motooblečením, díly a příslušenstvím pro motocykly. Aktuálně otevřeli další novou pobočku v Brně!

SPEED- energetický nápoj– letos spolu vyjedeme do čtvrté sezóny. SPEED- energetický nápoj.

Protech Monte Carlo– nová společnost a také nový sponzor pro letošní rok. Protech Monte Carlo- Poděbrady nabízí lázně pro automobily a péči na nejvyšší možné úrovni.

mmb– motocykly Mladá Boleslav, hlavní činností je dealerství produktů Yamaha a dalších značek např. Knox a servis motocyklů japonských značek.

PSB-Motorsport– se zabývá stavbou závodních motocyklů. Momentálně je i moje R6 u PSB na úpravách. Už se těším. 🙂 

Aktuálně trochu probíhá zimní příprava a já už se nemohou dočkat na první závod v Brně. 😀

Můj svět, je svět motocyklů. Baví mě inspirovat lidi v oblasti motorsportu, jako jsou novinky ze světa motorek, užitečné tipy a rady. Své zkušenosti s 19. letou kariérou závodnice ráda sdělím lidem, kteří jsou naladěni na stejné vlně rychlosti, vůni benzínu a atmosféře fantastických zážitků. Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.